Varbla Puhkeküla

Tule ja avasta paradiis pärapõrgus!

Slide 1

Majutus

1-,2-,3- ja 4-kohalised motellitoad, sviidid, palkmajade majutus, külalistemaja majutuskorterid, kämpingud, telkimine jne. Pulmade.

Toitlustus

Hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid, peolauad, sünnipäevalauad, pulmalauad, peielauad, kohvipausid, saunasuupisted, pubi, müügikiosk jne.

Suvepäevad

Mere ääres asuv Varbla Puhkeküla on suvepäevade korraldamiseks sobivaim paik. Aitame maha pidada meeldejäävad suvepäevad mere ääres kuni 500 inimesele pakkudes kõiki vajalikke teenuseid kohapeal.

Tegevused

Tegevused gruppidele suvepäevadeks ja kokkutulekuteks, seminariruumi ja peosaali rentimine, saunad, jahindus, windsurf ja palju muid tegevusi.

Varbla Puhkeküla asub kaunil Liivi lahe kaldal, eemal linnamürast, suurtest teedest ja asulatest. Meri on siin üheltpoolt avar ja liivane, teisalt täis pisemaid ja suuremaid laide. Koht sobib ideaalselt nii perega puhkajatele, teelistele, romantika ja privaatsuse otsijatele kui ka erinevateks suurüritusteks. Puhkajatel on võimalus valida paljude erinevate majutusvõimaluste vahel - motelli numbritoad (tubades dušš ja wc, merepoolsetel tubadel rõdu), ridaelamuboksid, palkmajad, kämpingud. Õhtu veetmiseks on avatud baar, kus saate nautida erinevaid jooke ja kaunist vaadet merele või aerutada paadiga vastu päikeseloojangule, jalutada pikalt mööda rannajoont ja õhtuhämaruses nautida kuuma sauna. Mitmekülgne hoonete kompleks, avar kadakatene telkimisala ja liivarand võimaldavad pidada meeleolukaid- rahvarohkeid suursündmusi nagu suvepäevad, kokkutulekud, sünnipäevad, seminarid,

Koostöös erinevate meelelahutus- ja seiklusfirmadega korraldame Teile meeldejääva ürituse.

Tule ja avasta paradiis pärapõrgus!